DBMR17W2SK52
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMR17W2SK52
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT
Fitxak: DBMR17W2SK52.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 450 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 450 pcs
  • Mezua
DBMR17W2SK52ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMR17W2SK52 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 17POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 450 pcs Datuen fitxa DBMR17W2SK52.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 17W2
Shell Material, Amaitu Steel, Gold Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 17 (15 + 2 Coax or Power)
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal and Coax or Power (Not Included)