DBMR13W3S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMR13W3S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT
Fitxak: DBMR13W3S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBMR13W3Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMR13W3S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 13POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 8221 pcs Datuen fitxa DBMR13W3S.pdf
Wire Gauge 8-26 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Cup Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 13C3, 13W3
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak IDBMR13W3S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 13 (10 + 3 Coax or Power) Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Shielded
Deskribapen zehatza 13 (10 + 3 Coax or Power) Position D-Sub, Combo Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 7.5A