DBMP-25P-J-K87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMP-25P-J-K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER
Fitxak:
  • Mezua
DBMP-25P-J-K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMP-25P-J-K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3198 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Beste izenak 053513-3455
DBMP25PJK87
IDBMP25PJK87
IDBMP25PJK87-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak Grounding Indents, Mounting Brackets
Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A