DBMP-17C2P-J-K87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMP-17C2P-J-K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER
Fitxak: 1.DBMP-17C2P-J-K87.pdf2.DBMP-17C2P-J-K87.pdf
  • Mezua
DBMP-17C2P-J-K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMP-17C2P-J-K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 17POS R/A SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2448 pcs Datuen fitxa 1.DBMP-17C2P-J-K87.pdf2.DBMP-17C2P-J-K87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) - 17W2
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series Combo D®, D*M
Packaging Bulk Beste izenak 053513-2027
DBMP17C2PJK87
IDBMP17C2PJK87
IDBMP17C2PJK87-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 17 (15 + 2 Coax) Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak Grounding Indents, Mounting Brackets, Shielded
Deskribapen zehatza 17 (15 + 2 Coax) Position D-Sub, Combo Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A, 7.5A