DBMA25SK126
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMA25SK126
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMA25SK126ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMA25SK126 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 25POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3093 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge 20-28 AWG Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*MA
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore - Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DBMA25SNMBF0
DBMA25SNMBF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 25 F CRIMP
Stockean: 1436 pcs
Deskarga:
RFQ
DBMA25SF225
DBMA25SF225
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS PNL MNT
Stockean: 1974 pcs
Deskarga:
RFQ
DBMA25SK126F0
DBMA25SK126F0
deskribapena: DSUB 25 F CRIMP G30