DBMA25SA197F0F16
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBMA25SA197F0F16
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 25 F CRIMP G T DUSTCAP
Fitxak:
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
DBMA25SA197F0F16ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBMA25SA197F0F16 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 25 F CRIMP G T DUSTCAP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4909 pcs Datuen fitxa
Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B) Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Lead Plated
Shell Amaitu lodiera - Series D*MA
Packaging Bulk Beste izenak IDBMA25SA197F0F16
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 25 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 200
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak Dust Cap
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub Connector 25 Position