DBM25P0L4A190
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM25P0L4A190
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DBM25P0L4A190ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM25P0L4A190 fabrikatzailea Cannon
Kopurua eskuragarri 4419 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal