DBM25P0L2A191K87
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DBM25P0L2A191K87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Fitxak:
  • Mezua
DBM25P0L2A191K87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DBM25P0L2A191K87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4139 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Solder Shell tamaina, konektorearen diseinua 3 (DB, B)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series D*M
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 25
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Grounding Indents Deskribapen zehatza 25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Machined
Kontaktua Amaitu Loditasuna 30.0µin (0.76µm) Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DBM25P0L2A190K87
DBM25P0L2A190K87
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25P PNL MNT SLDR
Stockean: 3922 pcs
Deskarga:
RFQ
DBM25P
DBM25P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 25 M SOD G ZINC
Stockean: 8030 pcs
Deskarga:
RFQ
DBM25P1A0NA190
DBM25P1A0NA190
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 25POS R/A SOLDER