DAU15PBFA176
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAU15PBFA176
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
DAU15PBFA176ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAU15PBFA176 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1080 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*U
Packaging Bulk Beste izenak Q11476611
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 5A