DAU15PAD
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAU15PAD
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A CRIMP
Fitxak:
  • Mezua
DAU15PADren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAU15PAD fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS R/A CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6814 pcs Datuen fitxa
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Series D*U
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Errenkada kopurua 2 Posizio kopurua 15
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole, Right Angle Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Mounting Brackets Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal
Harremanetarako materiala Copper Alloy Harremanetarako formularioa Stamped
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Kontaktua Amaitu Gold
Konektore mota Plug, Male Pins Konektorearen estiloa D-Sub
Kolore Black Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DAU15PF0
DAU15PF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 15 M CRIMP F0 ZINC
Stockean: 30917 pcs
Deskarga:
RFQ
DAU15PBFA176
DAU15PBFA176
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Stockean: 1080 pcs
Deskarga:
RFQ
DAU15PADK87
DAU15PADK87
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A CRIMP