DAMAME15PK87F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMAME15PK87F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena DSUB 15 M CRIMP CLIN G T
Fitxak: DAMAME15PK87F0.pdf
  • Mezua
DAMAME15PK87F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMAME15PK87F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena DSUB 15 M CRIMP CLIN G T Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5701 pcs Datuen fitxa DAMAME15PK87F0.pdf
Shell Amaitu lodiera - Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Beste izenak IDAMAME15PK87F0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 15 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak 500
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Flange Feature Board Side (4-40) Ezaugarriak Grounding Indents
Material dielektrikoa Thermoplastic Deskribapen zehatza Plug for Male Contacts Housing D-Sub, High Density Connector 15 Position
Harremanetarako mota Signal Konektore mota Plug for Male Contacts
Konektorearen estiloa D-Sub, High Density Kolore -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
DAMAME15S
DAMAME15S
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 15 F CRIMP CLIN G50 ZIN
Stockean: 2419 pcs
Deskarga:
RFQ
DAMAME15P
DAMAME15P
fabrikatzaileak: Bel
deskribapena: DSUB 15 M CRIMP CLIN G50 ZIN
Stockean: 2283 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Deskarga: DAMAME15P.pdf
DAMAME26PF0
DAMAME26PF0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: DSUB 26 M CRIMP F0 HD CLIN ZIN
Deskarga: DAMAME26PF0.pdf
DAMAME15PF0
DAMAME15PF0
deskribapena: DSUB 15 M CRIMP F0 CLIN ZINC
DAMAME15PK87
DAMAME15PK87