DAMAME15PK87
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: DAMAME15PK87
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
Fitxak: DAMAME15PK87.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
DAMAME15PK87ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia DAMAME15PK87 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4418 pcs Datuen fitxa DAMAME15PK87.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 2 (DA, A)
Shell Material, Amaitu Steel, Tin-Nickel Plated Series 24308-Style, D*MAM
Packaging Bulk Beste izenak IDAMAME15PK87
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Errenkada kopurua 2
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT)
Flange Feature Cable Side (4-40) Ezaugarriak Grounding Indents
Deskribapen zehatza 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Uneko balorazioa 7.5A