CIR06R28-22SF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06R28-22SF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 6POS STRGHT SKT
Fitxak: CIR06R28-22SF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR06R28-22SF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06R28-22SF80 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 6POS STRGHT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5113 pcs Datuen fitxa CIR06R28-22SF80.pdf
Tentsioaren balioa 900VAC, 1250VDC Idatzi atributuak Environment Proof
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CIR
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIR06R28-22SF80 Diametro handiak hornituak 28-22
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 6 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
deskribapena CONN PLUG 6POS STRGHT SKT Uneko balorazioa 13A, 80A