CIR06R24-28SF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR06R24-28SF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT SKT
Fitxak: CIR06R24-28SF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR06R24-28SF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR06R24-28SF80 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5925 pcs Datuen fitxa CIR06R24-28SF80.pdf
Tentsioaren balioa 200VAC, 250VDC Idatzi atributuak Environment Proof
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CIR
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIR06R24-28SF80 Diametro handiak hornituak 24-28
Ezaugarriak - Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Silver
deskribapena CONN PLUG 24POS STRGHT SKT Uneko balorazioa 13A