CIR02R24-9SXF80
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR02R24-9SXF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT
Fitxak: CIR02R24-9SXF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CIR02R24-9SXF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR02R24-9SXF80 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3780 pcs Datuen fitxa CIR02R24-9SXF80.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak Environment Proof
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CIR
RoHS egoera Bulk Beste izenak CIR02R249SXF80
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia CIR02R24-9SXF80
Diametro handiak hornituak 24-9 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 2 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver deskribapena CONN RCPT 2POS PNL MNT SKT
Uneko balorazioa 80A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock