CIR02R24-9PF80
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR02R24-9PF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 2POS SILVER CRIMP
Fitxak: CIR02R24-9PF80.pdf
  • Mezua
CIR02R24-9PF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR02R24-9PF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 2POS SILVER CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5506 pcs Datuen fitxa CIR02R24-9PF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 24-9 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 2
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection Environment Proof
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 2 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Uneko balorazioa 80A