CIR01AF-32A-55S
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR01AF-32A-55S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP
Fitxak: CIR01AF-32A-55S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 194 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 194 pcs
  • Mezua
CIR01AF-32A-55Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR01AF-32A-55S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 55POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 194 pcs Datuen fitxa CIR01AF-32A-55S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-A55 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 55
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 13A