CIR01AF-32A-48P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CIR01AF-32A-48P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 48POS SOLDER CUP
Fitxak: CIR01AF-32A-48P.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 318 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 318 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
CIR01AF-32A-48Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CIR01AF-32A-48P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 48POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 318 pcs Datuen fitxa CIR01AF-32A-48P.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 32-A48 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CIR
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 48
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection -
Ezaugarriak Cable Clamp Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 48 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 13A