CA08COME22-14S
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA08COME22-14S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 19POS RT ANG W/SKTS
Fitxak: 1.CA08COME22-14S.pdf2.CA08COME22-14S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 946 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 946 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA08COME22-14Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA08COME22-14S fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN PLUG 19POS RT ANG W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 946 pcs Datuen fitxa 1.CA08COME22-14S.pdf2.CA08COME22-14S.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Zinc Die Cast, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS egoera Bulk Beste izenak CA08COME2214S
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle Fabrikatzailearen zatia zenbakia CA08COME22-14S
Diametro handiak hornituak 22-14 Ezaugarriak Strain Relief
Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver deskribapena CONN PLUG 19POS RT ANG W/SKTS
Uneko balorazioa 22A Uneko - Max / Kontaktua Threaded
Harremanetarako materiala N (Normal) Kontaktua Amaitu Loditasuna Silver
Konektore mota Plug, Female Sockets Kablearen diametroa -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA08COME22-19SW
CA08COME22-19SW
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 14POS SOLDER CUP
Stockean: 4358 pcs
Deskarga: CA08COME22-19SW.pdf
RFQ
CA08COME22-14SB01-44
CA08COME22-14SB01-44
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN PLUG FMALE 19POS CRIMP