CA08COME22-14PB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA08COME22-14PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: CA08COME22-14PB.pdf
  • Mezua
CA08COME22-14PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA08COME22-14PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6186 pcs Datuen fitxa CA08COME22-14PB.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Beste izenak CA08COME2214PB
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line), Right Angle
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -