CA02COME28-22SB
CannonCannon
CA02COME28-22SB Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02COME28-22SB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA02COME28-22SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02COME28-22SB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1487 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 900VAC, 1250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Beste izenak CA02COME2822SB
ICA02COME28-22SB
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 135A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA02COME28-5SB
CA02COME28-5SB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 5POS SOLDER CUP
Stockean: 4582 pcs
Deskarga: CA02COME28-5SB.pdf
RFQ
CA02COME28-22SBF80
CA02COME28-22SBF80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP