CA02COME28-22PB01
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02COME28-22PB01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS
Fitxak: 1.CA02COME28-22PB01.pdf2.CA02COME28-22PB01.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA02COME28-22PB01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02COME28-22PB01 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1535 pcs Datuen fitxa 1.CA02COME28-22PB01.pdf2.CA02COME28-22PB01.pdf
Tentsioaren balioa 900VAC, 1250VDC Idatzi atributuak IP67 - Dust Tight, Waterproof
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Zinc Die Cast, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
RoHS egoera Bulk Beste izenak CA02COME2822PB01
ICA02COME28-22PB01
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 6
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia CA02COME28-22PB01
Diametro handiak hornituak 28-22 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver deskribapena CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS
Uneko balorazioa 22A, 135A Uneko - Max / Kontaktua Reverse Bayonet Lock