CA02COME24-28PBA176
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02COME24-28PBA176
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: CA02COME24-28PBA176.pdf
  • Mezua
CA02COME24-28PBA176ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02COME24-28PBA176 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5729 pcs Datuen fitxa CA02COME24-28PBA176.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 19.7µin (0.50µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Produktu erlazionatuak
CA02COME24-28PBF80F0
CA02COME24-28PBF80F0
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 24POS PNL MT
Stockean: 2937 pcs
Deskarga: CA02COME24-28PBF80F0.pdf
RFQ
CA02COME24-28P
CA02COME24-28P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS
Stockean: 5974 pcs
Deskarga: CA02COME24-28P.pdf
RFQ
CA02COME24-28PB
CA02COME24-28PB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP