CA02COME24-28P01
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02COME24-28P01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS
Fitxak: 1.CA02COME24-28P01.pdf2.CA02COME24-28P01.pdf
  • Mezua
CA02COME24-28P01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02COME24-28P01 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4926 pcs Datuen fitxa 1.CA02COME24-28P01.pdf2.CA02COME24-28P01.pdf
Tentsioaren balioa 200VAC, 250VDC Idatzi atributuak IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Bukaera Crimp Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Zinc Die Cast, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CA-COM
RoHS egoera Bulk Beste izenak CA02COME2428P01
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount, Flange Fabrikatzailearen zatia zenbakia CA02COME24-28P01
Diametro handiak hornituak 24-28 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver deskribapena CONN RCPT 24POS BOX MNT W/PINS
Uneko balorazioa 22A Uneko - Max / Kontaktua Threaded