CA01COME22-14SB
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA01COME22-14SB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 19POS INLINE SKT
Fitxak: CA01COME22-14SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CA01COME22-14SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA01COME22-14SB fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena CONN RCPT 19POS INLINE SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6925 pcs Datuen fitxa CA01COME22-14SB.pdf
Tentsioaren balioa 500VAC, 700VDC Idatzi atributuak IP67 - Dust Tight, Waterproof
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Aluminum Alloy, Zinc Die Cast, Nickel Plated
Shell Material, Amaitu - Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia CA01COME22-14SB Diametro handiak hornituak 22-14
Ezaugarriak Strain Relief Zabaldutako deskribapena 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
deskribapena CONN RCPT 19POS INLINE SKT Uneko balorazioa 22A