CA01COME22-14PB01
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA01COME22-14PB01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Fitxak: CA01COME22-14PB01.pdf
  • Mezua
CA01COME22-14PB01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA01COME22-14PB01 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7095 pcs Datuen fitxa CA01COME22-14PB01.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver Uneko balorazioa 22A