APD-1BP51
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APD-1BP51
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE
Fitxak: APD-1BP51.pdf
RoHs egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
  • Mezua
APD-1BP51ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APD-1BP51 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 51POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Saltzailea ez dago zehaztuta / saltzailea ez dago zehaztuta
Kopurua eskuragarri 6950 pcs Datuen fitxa APD-1BP51.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu -
Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Amaitu -
Series APD 51-Way Packaging Bulk
Beste izenak 1003-2274
APD1BP51
Orientazio 1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 51
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP67/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black, Green Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 51 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut