APD-1BP19S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APD-1BP19S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE
Fitxak: APD-1BP19S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
80 pcs
  • Mezua
APD-1BP19Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APD-1BP19S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSG MALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5552 pcs Datuen fitxa APD-1BP19S.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu -
Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Amaitu -
Series APD 19-Way Packaging Bulk
Beste izenak 1003-2246
APD1BP19S
Orientazio 1
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Free Hanging (In-Line)