2DEF-19S-F0
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2DEF-19S-F0
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO DD 19POS SKT
Fitxak: 1.2DEF-19S-F0.pdf2.2DEF-19S-F0.pdf
  • Mezua
2DEF-19S-F0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2DEF-19S-F0 fabrikatzailea Cannon
deskribapena MICRO DD 19POS SKT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1266 pcs Datuen fitxa 1.2DEF-19S-F0.pdf2.2DEF-19S-F0.pdf
Shell Amaitu lodiera - Series Micro, 2D
Packaging Bulk Beste izenak I2DEF-19S-F0
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 19 Ohar Contacts Not Included
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Akoplatu zikloak -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Deskribapen zehatza Receptacle for Female Contacts Housing D-Sub, Double Density Connector 19 Position