2DE19S-F173
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2DE19S-F173
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB RCPT 19POS PNL MNT
Fitxak: 1.2DE19S-F173.pdf2.2DE19S-F173.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 764 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 764 pcs
  • Mezua
2DE19S-F173ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2DE19S-F173 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB RCPT 19POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 764 pcs Datuen fitxa 1.2DE19S-F173.pdf2.2DE19S-F173.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 1 (DE, E) Double Density
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series Micro, 2D
Packaging Bulk Beste izenak 096444-0000
2DE19SF173
I2DE19SF173
I2DE19SF173-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ingress Protection - Etxebizitza materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Flange Feature Cable Side, Male Jackscrew (4-40) Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza 19 Position D-Sub, Double Density Receptacle, Female Sockets Connector Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako mota Signal Harremanetarako materiala Copper Alloy
Harremanetarako formularioa - Kontaktua Amaitu Loditasuna -
Kontaktua Amaitu Gold Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Konektorearen estiloa D-Sub, Double Density Kolore Black
Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2DE19S
2DE19S
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB RCPT 19POS PNL MNT