2DE19PK75
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2DE19PK75
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN D-SUB PLUG 19POS PNL MNT
Fitxak: 1.2DE19PK75.pdf2.2DE19PK75.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
2DE19PK75ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2DE19PK75 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN D-SUB PLUG 19POS PNL MNT Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1407 pcs Datuen fitxa 1.2DE19PK75.pdf2.2DE19PK75.pdf
Wire Gauge - Tentsioaren balorazioa -
Bukaera Crimp Shell tamaina, konektorearen diseinua 1 (DE, E) Double Density
Shell Material, Amaitu Steel, Yellow Chromate Plated Cadmium Series Micro, 2D
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C
Errenkada kopurua 3 Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Ingress Protection -
Etxebizitza materiala Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled Flange Feature Housing/Shell (Unthreaded)
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 19 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector
Uneko balorazioa 5A Harremanetarako mota Signal