MP9100-56.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-56.0-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP9100-56.0-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 56 OHM 100W 1% TO247
Fitxak: MP9100-56.0-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MP9100-56.0-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP9100-56.0-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 56 OHM 100W 1% TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7714 pcs Datuen fitxa MP9100-56.0-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +80ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Tamaina / dimentsioa 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Series Kool-Pak®MP9000 Erresistentzia 56 Ohms
Energia (Watts) 100W Packaging Tube