MP9100-5.00-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-5.00-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP9100-5.00-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 5 OHM 100W 1% TO247
Fitxak: MP9100-5.00-1%.pdf
  • Mezua
MP9100-5.00-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP9100-5.00-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 5 OHM 100W 1% TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7258 pcs Datuen fitxa MP9100-5.00-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +80ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Tamaina / dimentsioa 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Series Kool-Pak®MP9000 Erresistentzia 5 Ohms
Energia (Watts) 100W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-2 Beste izenak MP9100-5.00F
REFMP9100-5.00-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.825" (20.96mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 5 Ohms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MP9100-7.50-1%
MP9100-7.50-1%
fabrikatzaileak: Caddock Electronics, Inc.
deskribapena: RES 7.5 OHM 100W 1% TO247
Stockean: 8372 pcs
Deskarga: MP9100-7.50-1%.pdf
RFQ
MP9100-3.30-1%
MP9100-3.30-1%
deskribapena: RES 3.3 OHM 100W 1% TO247
Stockean: 8578 pcs
Deskarga: MP9100-3.30-1%.pdf
RFQ
MP9100-50.0-1%
MP9100-50.0-1%
deskribapena: RES 50 OHM 100W 1% TO247
Deskarga: MP9100-50.0-1%.pdf