MP850-500-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP850-500-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP850-500-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 500 OHM 50W 1% TO220
Fitxak: MP850-500-1%.pdf
  • Mezua
MP850-500-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP850-500-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 500 OHM 50W 1% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7986 pcs Datuen fitxa MP850-500-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Series Kool-Pak®MP800 Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 50W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak MP850-500-1%-ND
MP850-500-F
REFMP850-500-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.52mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 Ohms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film