MP850-20.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP850-20.0-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP850-20.0-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 20 OHM 50W 1% TO220
Fitxak: MP850-20.0-1%.pdf
  • Mezua
MP850-20.0-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP850-20.0-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 20 OHM 50W 1% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8044 pcs Datuen fitxa MP850-20.0-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Series Kool-Pak®MP800 Erresistentzia 20 Ohms
Energia (Watts) 50W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak MP850-20.0-1%-ND
MP850-20.0-F
REFMP850-20.0-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.52mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 20 Ohms ±1% 50W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MP850-2.00-1%
MP850-2.00-1%
fabrikatzaileak: Caddock Electronics, Inc.
deskribapena: RES 2 OHM 50W 1% TO220
Stockean: 7778 pcs
Deskarga: MP850-2.00-1%.pdf