MP825-500-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-500-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP825-500-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 500 OHM 1% 25W TO126-2
Fitxak: MP825-500-1%.pdf
  • Mezua
MP825-500-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP825-500-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 500 OHM 1% 25W TO126-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 12029 pcs Datuen fitxa MP825-500-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-126 Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Series Kool-Pak®MP800 Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-126-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.550" (13.97mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 500 Ohms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MP825-50.0-1%
MP825-50.0-1%
fabrikatzaileak: Caddock Electronics, Inc.
deskribapena: RES 50 OHM 1% 25W TO126-2
Stockean: 14953 pcs
Deskarga: MP825-50.0-1%.pdf