MP825-50.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-50.0-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP825-50.0-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 50 OHM 1% 25W TO126-2
Fitxak: MP825-50.0-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MP825-50.0-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP825-50.0-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 50 OHM 1% 25W TO126-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14953 pcs Datuen fitxa MP825-50.0-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-126 Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Series Kool-Pak®MP800 Erresistentzia 50 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-126-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.550" (13.97mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 50 Ohms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MP825-200-1%
MP825-200-1%
fabrikatzaileak: Caddock Electronics, Inc.
deskribapena: RES 200 OHM 1% 25W TO126-2
Stockean: 13932 pcs
Deskarga: MP825-200-1%.pdf
RFQ
MP8352DL-LF-Z
MP8352DL-LF-Z
fabrikatzaileak: MPS (Monolithic Power Systems)
deskribapena: IC REG CTRLR BUCK 14WDFN
Stockean: 45875 pcs
Deskarga:
RFQ
MP825-5.00-1%
MP825-5.00-1%
deskribapena: RES 5 OHM 1% 25W TO126-2
Deskarga: MP825-5.00-1%.pdf