MP825-10.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-10.0-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP825-10.0-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 10 OHM 1% 25W TO126-2
Fitxak: MP825-10.0-1%.pdf
  • Mezua
MP825-10.0-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP825-10.0-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 10 OHM 1% 25W TO126-2 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14102 pcs Datuen fitxa MP825-10.0-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +50ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-126 Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Series Kool-Pak®MP800 Erresistentzia 10 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-126-2 Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C
Amaiera kopurua 2 Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.550" (13.97mm)
Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive Failure Rate -
Deskribapen zehatza 10 Ohms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MP825-2.00K-1%
MP825-2.00K-1%
fabrikatzaileak: Caddock Electronics, Inc.
deskribapena: RES 2K OHM 1% 25W TO126-2
Stockean: 14260 pcs
Deskarga: MP825-2.00K-1%.pdf
RFQ
MP825-20.0-1%
MP825-20.0-1%
deskribapena: RES 20 OHM 1% 25W TO126-2
Stockean: 13011 pcs
Deskarga: MP825-20.0-1%.pdf
RFQ
MP825-100-1%
MP825-100-1%
deskribapena: RES 100 OHM 1% 25W TO126-2
Deskarga: MP825-100-1%.pdf