MP825-0.20-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP825-0.20-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP825-0.20-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.2 OHM 25W 1% TO126
Fitxak: MP825-0.20-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MP825-0.20-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP825-0.20-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.2 OHM 25W 1% TO126 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8318 pcs Datuen fitxa MP825-0.20-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-126 Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Series Kool-Pak®MP800 Erresistentzia 200 mOhms
Energia (Watts) 25W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-126-2 Beste izenak Q4338616
REFMP825-0.20-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.44mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 200 mOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-126-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film