VASD1-S12-D12-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VASD1-S12-D12-DIP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VASD1-S12-D12-DIP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W
Fitxak: VASD1-S12-D12-DIP.pdf
  • Mezua
VASD1-S12-D12-DIPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VASD1-S12-D12-DIP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4340 pcs Datuen fitxa VASD1-S12-D12-DIP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 1kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.79" L x 0.39" W x 0.28" H (20.1mm x 9.9mm x 7.2mm)
Series VASD1-DIP Energia (Watts) 1W
Packaging - Pakete / kasua 14-DIP Module (300 mil, 6 Leads)
Beste izenak 102-1352
656-90014R
VASD1S12D12DIP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak SCP Eraginkortasuna 79%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 10.8V - 13.2V Input Uneko - Irteera (Max) 42mA, 42mA