| Zenbakiaren zenbakia | VASD1-S24-D12-DIP | fabrikatzailea | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| deskribapena | DC DC CONVERTER +/-12V 1W | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 6228 pcs | Datuen fitxa | VASD1-S24-D12-DIP.pdf |
| Tentsioa - Irteera 3 | - | Tentsioa - Irteera 2 | -12V |
| Tentsioa - Irteera 1 | 12V | Tentsioa - isolamendua | 1kV |
| Tentsioa - Sarrera (min) | 21.6V | Tentsioa - Input (Max) | 26.4V |
| Mota | Isolated Module | Tamaina / dimentsioa | 0.79" L x 0.39" W x 0.28" H (20.1mm x 9.9mm x 7.2mm) |
| Series | VASD1-DIP | Energia (Watts) | 1W |
| Packaging | - | Pakete / kasua | 14-DIP Module (300 mil, 6 Leads) |
| Beste izenak | 102-1355 656-90017R VASD1S24D12DIP |
Tenperatura operatiboa | -40°C ~ 85°C |
| Irteera kopurua | 2 | Muntaketa mota | Through Hole |
| Ezaugarriak | SCP | Eraginkortasuna | 80% |
| Deskribapen zehatza | Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 42mA, 42mA 21.6V - 26.4V Input | Uneko - Irteera (Max) | 42mA, 42mA |