SWM6-12-EH-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-EH-P6R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWM6-12-EH-P6R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Fitxak: SWM6-12-EH-P6R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1120 pcs
  • Mezua
SWM6-12-EH-P6Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWM6-12-EH-P6R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT 12V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10893 pcs Datuen fitxa SWM6-12-EH-P6R.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm) Series SWM6-E (6W)
Eskualdea erabilia Europe Energia (Watts) 6W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 59" (1.50m)
eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SWM6-12-EV-P5
SWM6-12-EV-P5
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Stockean: 11000 pcs
Deskarga: SWM6-12-EV-P5.pdf
RFQ
SWM6-12-EH-P6
SWM6-12-EH-P6
fabrikatzaileak: CUI, Inc.