SWM6-12-EH-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-EH-P5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWM6-12-EH-P5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Fitxak: SWM6-12-EH-P5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWM6-12-EH-P5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWM6-12-EH-P5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT 12V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7366 pcs Datuen fitxa SWM6-12-EH-P5.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm) Series SWM6-E (6W)
Eskualdea erabilia Europe Energia (Watts) 6W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Beste izenak 102-4267 Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 59" (1.50m)