SWI5-12-N-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI5-12-N-P5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI5-12-N-P5R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P
Fitxak: SWI5-12-N-P5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWI5-12-N-P5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI5-12-N-P5R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15313 pcs Datuen fitxa SWI5-12-N-P5R.pdf
pisu 0.177 lb (80.29g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 0.89" L x 1.42" W x 1.88" H (22.6mm x 36.0mm x 47.7mm)
Series SWI5-N (5W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 102-4291
SWI5-12-N-P5R-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak cULus, PSE eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SWI5-5-E-MUB
SWI5-5-E-MUB
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC-DC, 5 VDC, 1 A, SW, WALL-PLUG
Stockean: 15417 pcs
Deskarga: SWI5-5-E-MUB.pdf
RFQ
SWI5-12-N-P5
SWI5-12-N-P5
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 6W