SWI5-12-E-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI5-12-E-P5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI5-12-E-P5R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P
Fitxak: SWI5-12-E-P5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
480 pcs
  • Mezua
SWI5-12-E-P5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI5-12-E-P5R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC-DC, 12 VDC, 0.4 A, SW, WALL-P Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 18635 pcs Datuen fitxa SWI5-12-E-P5R.pdf
pisu 0.177 lb (80.29g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 0.89" L x 1.42" W x 2.58" H (22.6mm x 36.0mm x 65.6mm)
Series SWI3-E (3W) Eskualdea erabilia Europe
Energia (Watts) 6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea CEE 7/16
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.