SWI25-18-E-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI25-18-E-P5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI25-18-E-P5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 25W
Fitxak: SWI25-18-E-P5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
240 pcs
  • Mezua
SWI25-18-E-P5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI25-18-E-P5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11643 pcs Datuen fitxa SWI25-18-E-P5.pdf
Tentsioa - Irteera 18V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 1.30" W x 1.91" H (71.0mm x 33.0mm x 48.4mm) Series SWI25-E (25.2W)
Eskualdea erabilia Europe Energia (Watts) 25W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 18V 25W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1.4A Kablearen luzera 70.9" (1.80m)