SWI25-15-N-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI25-15-N-P5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI25-15-N-P5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 25W
Fitxak: SWI25-15-N-P5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWI25-15-N-P5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI25-15-N-P5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9404 pcs Datuen fitxa SWI25-15-N-P5.pdf
Tentsioa - Irteera 15V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.80" L x 1.30" W x 1.91" H (71.0mm x 33.0mm x 48.4mm) Series SWI25-N (25.2W)
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 25W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Beste izenak 102-4198 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max) Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 15V 25W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 1.67A Kablearen luzera 70.9" (1.80m)