SWI12-24-N-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-24-N-P6R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI12-24-N-P6R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Fitxak: SWI12-24-N-P6R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWI12-24-N-P6Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI12-24-N-P6R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8703 pcs Datuen fitxa SWI12-24-N-P6R.pdf
pisu 0.278 lb (126.1g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.83" L x 1.34" W x 1.65" H (72.0mm x 34.0mm x 42.0mm)
Series SWI12-N (12W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 12W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 102-4299
SWI12-24-N-P6R-ND
SWI1224NP6R
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 500mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak cULus, PSE eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SWI12-24-N-P6
SWI12-24-N-P6
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W