SWI12-24-E-P6R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI12-24-E-P6R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI12-24-E-P6R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W
Fitxak: SWI12-24-E-P6R.pdf
  • Mezua
SWI12-24-E-P6Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI12-24-E-P6R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10227 pcs Datuen fitxa SWI12-24-E-P6R.pdf
pisu 0.278 lb (126.1g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.83" L x 1.34" W x 2.38" H (72.0mm x 34.0mm x 60.5mm)
Series SWI12-E (12W) Eskualdea erabilia Europe
Energia (Watts) 12W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak SWI1224EP6R
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 75mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 24V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera 59" (1.50m)