PVB3-D5-D12-D
CUI, Inc.CUI, Inc.
PVB3-D5-D12-D Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PVB3-D5-D12-D
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 3W
Fitxak: PVB3-D5-D12-D.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
35 pcs
  • Mezua
PVB3-D5-D12-Dren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PVB3-D5-D12-D fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER +/-12V 3W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5079 pcs Datuen fitxa PVB3-D5-D12-D.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -12V
Tentsioa - Irteera 1 12V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 4.5V Tentsioa - Input (Max) 9V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Series PVB3-D Energia (Watts) 3W
Packaging Tube Pakete / kasua 24-DIP Module, 10 Leads
Beste izenak 102-2871
PVB3D5D12D
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak OCP, SCP Eraginkortasuna 76%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 125mA, 125mA 4.5V - 9V Input Uneko - Irteera (Max) 125mA, 125mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
PVB3-D48-D15-D
PVB3-D48-D15-D
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC DC CONVERTER +/-15V 3W
Stockean: 6695 pcs
Deskarga: PVB3-D48-D15-D.pdf
RFQ
PVB3-D48-S12-D
PVB3-D48-S12-D
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 3W
Stockean: 6767 pcs
Deskarga: PVB3-D48-S12-D.pdf
RFQ
PVB4 EE 300 NS LFS
PVB4 EE 300 NS LFS
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH PUSHBUTTON SPDT 0.1A 14V